Výživové plány

Se správným přístupem ke svému zdraví se neodmyslitelně pojí také racionální způsob stravování.

Obdobně jako při pohybu, je každý jedinec odlišný, a proto potřebuje individuální přístup i ve stravování. Pod tímto přístupem si lze představit vyváženou a pestrou stravu o daném množství a kvalitě, která dodá člověku dostatek energie v průběhu celého dne. Na základě analýzy Vašeho tělesného složení, Vašich stravovacích návyků a dalších podpůrných faktů okolo Vaší osoby, Vám sestavím ukázkový jídelníček na míru, který zahrnuje jak obecná doporučení, tak doporučení přímo pro Vás.

V případě, kdy Vaše stravovací návyky potřebují pouze lehce poupravit, lze samotné sestavení jídelníčku vynechat a zaměřit se pouze na podrobnější analýzu Vašeho současného stravování.

Stravovací návyky bohužel nelze změnit lusknutím prstu, zaměřuji se tedy na postupné změny krok za krokem, aby výsledky byly co nejefektivnější a hlavně měly dlouhodobé trvání. Postupem času si sami uvědomíte, co je pro Vás nejlepší a nebudete muset nad jídlem mnoho přemýšlet. Postarám se o to, aby Vás racionální strava zkrátka začala nabíjet, motivovat a bavit.

1) Úvodní konzultace

Shrneme si Vaše požadavky, představy, cíle. Zanalyzujeme Vaše tělesné složení.

2) Analýza jídelníčku

Na základě Vámi zodpovězeného vstupního formuláře zanalyzuji Vaše stravovací návyky.  

3) Sestavení jídelníčku

V případě výběru této možnosti následně sestavím inspirativní jídelníček přímo na Vaši osobu. Těšte se na pestrou škálu potravin, receptů a individuálních doporučení.

4) Zpětná vazba

Na závěrečné schůzce Vám předám sestavený výživový plán včetně doprovodných instrukcí. Poté je řada na Vás. Bude-li pro Vás jídelníček dlouhodobou inspirací, výsledky se brzy dostaví!

Ceník

PLAN - PRICE

Description

text

Analýza jídelníčku

1 500 Kč

Týdenní jídelníček na míru

2 500 Kč