Kompletní proměna

Pojďme se do toho vrhnout po hlavě! Tento balíček je pro všechny odhodlané jedince, kteří cítí, že by to chtělo změnu jak v oblasti pohybu tak i ve stravování.

Kombinace pohybu a racionálního stravování totiž vede k efektivním výsledkům, nicméně je potřeba velké disciplíny a trpělivosti. V tomto dlouhodobém balíčku nabízím pravidelné tréninky dle potřeby, sestavení cvičebního plánu pro dny bez osobního tréninku a průběžnou analýzu stravování včetně dosažených výsledků. S postupnými změnami v těchto oblastech lze dosáhnout výsledků, které mají největší potenciál pro trvalé udržení. Změňte svůj postoj k sobě samým a zaměřte se na své zdraví ze všech úhlů.

1) Úvodní konzultace

Shrneme si Vaše požadavky, představy, cíle. Zanalyzujeme Vaše tělesné složení. Máte možnost zřízení nejvýhodnějšího členství v našem fitness centru.

2) Společný plán

Navážeme dalšími tréninkovými lekcemi, které zaměříme na Váš cíl. Současně připravím výživový plán přímo na míru.

3) Realizace proměny

Na základě pravidelných lekcí, průběžných konzultací a přihlížení ke stravě, budete postupně dosahovat těch správných výsledků.

4) Zpětná vazba

Fyzická i psychická kondice je tím správným měřítkem pro úspěšné dosažení Vaší proměny. Je osvobozující stát se vlastním pánem v oblasti zdravého pohybu i stravování.

Ceník

12 týdnů

18 000 Kč

24 týdnů

32 000 Kč

Oblíbené