Jídelníček na míru

Se správným přístupem ke svému zdraví se neodmyslitelně pojí také racionální způsob stravování.

Obdobně jako při pohybu, je každý jedinec odlišný a proto potřebuje  individuální přístup i ve stravování. Pod tímto přístupem si lze představit vyváženou a pestrou stravu o daném množství a kvalitě, která dodá člověku dostatek energie v průběhu celého dne. Na základě analýzy Vašeho tělesného složení, Vašich stravovacích návyků a dalších podpůrných faktů okolo Vaší osoby, Vám sestavím ukázkový jídelníček na míru, který zahrnuje jak obecná doporučení, tak doporučení přímo pro Vás.

Stravovací návyky bohužel nelze změnit lusknutím prstu, zaměřuji se tedy na postupné změny krok za krokem, aby výsledky byly co nejefektivnější a hlavně měly dlouhodobé trvání. Postupem času si sami uvědomíte, co je pro Vás nejlepší a nebudete muset nad jídlem mnoho přemýšlet. Postarám se o to, aby Vás racionální strava zkrátka začala nabíjet, motivovat a především bavit.

1) Úvodní konzultace

Shrneme si Vaše požadavky, představy, cíle. Zanalyzujeme Vaše tělesné složení.

2) Analýza jídelníčku

Na základě Vámi zodpovězeného vstupního formuláře zanalyzuji Vaše stravovací návyky.

3) Sestavení jídelníčku

Následně sestavím inspirativní jídelníček přímo na Vaši osobu. Těšte se na pestrou škálu potravin, receptů a individuálních doporučení.

4) Zpětná vazba

Na závěrečné schůzce Vám předám sestavený výživový plán včetně doprovodných instrukcí. Poté je řada na Vás. Bude-li pro Vás jídelníček dlouhodobou inspirací, výsledky se brzy dostaví!

Ceník

1 týden

2 500 Kč

2 týdny

4 000 Kč

Oblíbené