Tréninkové lekce doma

Doba se mění a práce z domova není nic nového. Bohužel s tímto „trendem“ vzrůstá více hodin strávených v pozici sedu, méně pohybu a nižší chuť vydat se na cestu do posilovny. Přesto všichni víme, že bez pohybu se tělo neobejde a může velmi brzy dát najevo svou nespokojenost. V tomto případě mile ráda dojedu za Vámi až domů!

Jsou zkrátka lidé, kteří cizí prostředí nemají v oblibě, necítí se mezi novými lidmi dobře, natož pak se mezi nimi uvolnit a hýbat. Pomalu začíná být zvykem, že si zveme domů chůvu, kadeřnici či maséra. Proč nemít i trenéra? O pomůcky se nemusíte bát. I malá výbava, a v první řadě práce s vlastním tělem může dělat zázraky. V sedě dochází k tuhnutí kloubů, přetěžování vybraných segmentů těla, a především minimálnímu pohybu. Přitom tělo je perfektním nástrojem stvořeným právě pro pohyb! Pokud máte zájem o dostupný trénink společně s profesionální interaktivní kontrolou z pohodlí domova, jsem tu k Vašim službám.

1) Úvodní konzultace

Shrneme si Vaše požadavky, představy, cíle. Zanalyzujeme Vaše tělesné složení.

2) Společný plán

V domácím prostředí se vrhneme na tréninkové lekce, ve kterých se ve správném provedení zaměříme na Váš cíl. Dopomocí budou dostupné pomůcky.

3) Poctivá pravidelnost

Efektivních výsledků lze dosáhnout pouze a jen pravidelností s pílí.

4) Zpětná vazba

Průběžná analýza fyzické i psychické kondice jsou parametry, které udávají, že se nacházíte na správné cestě. 

Ceník

Jednorázová lekce

700 Kč